Prihlásiť Zaregistrovať

Prihlásiť

Pre pohodlné komentovanie článkov odporúčame prihlásenie sa:
- prostredníctvom svojho účtu na sociálnej sieti:

- prostredníctvom vytvoreného účtu:

Ak ešte nemáte vytvorený účet, môžete tak urobiť po kliknutí na "Zaregistrovať sa!".

MOD_SLOGIN_LINK

Letné akcie 2015

Čítať ďalej: Letné akcie 2015

Diečenský pobytový tábor (7. - 10.7.) - Borda
Letný prímestský tábor (13. - 17.7. ) - Luník IX a okolie
Chlapčenský pobytový tábor (22.-25.7.) - Borda
Revízia a plánovanie (28.7.-1.8.) - Borda
Ròmska púť (2.8.) - Gaboltov

Čítať ďalej: Letné akcie 2015

Godzone v Košiciach

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/foto_statika/godzone.jpg'
There was a problem loading image 'images/foto_statika/godzone.jpg'
Čítať ďalej: Godzone v Košiciach

Godzone je evanjelizačný program pre mladých. V rámci turné príde aj do Košíc - v utorok, 12.11.2013 o 18:00 hod. v hale Cassosport.

Čítať ďalej: Godzone v Košiciach

Nové CD od skupiny eL-9

Skupina eL-9 vydala CD, ktoré ste pravdepodobne nemali ešte možnosť všetci počuť. Preto si ho môžete vypočuť tu. Na toto CD sme sa pripravovali dosť dlho, nebolo to jednoduché, pretože všetko muselo byť perfektné. Samozrejme nebolo všetko perfektné, ale snažili sme sa. Naša skupina existuje niečo viac ako jeden rok. Náš repertoár, ktorý spievame je väčšinou od prevzatých autorov, ktoré sme si sami upravili a prispôsobili.

Toto CD si môžete vypočuť tu. Ak by ste mali záujem o toto CD môžete si ho zaobstarať u Saleziánov na Luníku IX. K vydaniu CD nám určite pomohla aj naša dirigentka, Katarína Rečlová - dobrovoľníčka, ktorá s nami musela mať veľa trpezlivosti a musela vynaložiť veľa síl s každým jedným z nás.  Preto aj týmto spôsobom sa jej chceme poďakovať. Ďakujeme všetkým, ktorí nás v tomto podporovali a  umožnili nám vydať toto CD. Dúfame, že toto CD nie je posledným pre skupinu eL-9. Prajeme príjemné počúvanie.

Andre kangheri Džas Devla džas Igen Devla

Čo nás ešte čaká

Po dokončení a vybavení kaplnky nás čaká dokončenie interiéru poslednej časti pastoračného centra: telocvične, šatní, klubovní, hudobnej miestnosti a študovne. Nakoniec zostane vonkajšia fasáda celého komlexu a oplotenie aj s úpravou celého vonkajšieho areálu. Naše raketové štarty a tvrdé „pristátia“, vždy stoja na prísune financií. Staviame vždy len toľko, aby sme sa veľmi nezadĺžili. Ak by niekto chcel podporiť naše saleziánske dielo na Luníku IX, môže prispieť na číslo účtu 11175818/5200.

Tomuto sídlisku ponúkame alternatívne riešenie rómskej otázky tým, že sme medzi nimi, zdieľame s nimi každodenné životné ťažkosti a preventívnym výchovným pôsobením im otvárame  nové horizonty života. Naša skúsenosť sa opiera o pozitívne výsledky, ktoré sme dosiahli počas svojho dvadsaťročného pôsobenia v rómskej lokalite v Bardejove na Poštárke.