Prihlásiť Zaregistrovať

Prihlásiť

Pre pohodlné komentovanie článkov odporúčame prihlásenie sa:
- prostredníctvom svojho účtu na sociálnej sieti:

- prostredníctvom vytvoreného účtu:

Ak ešte nemáte vytvorený účet, môžete tak urobiť po kliknutí na "Zaregistrovať sa!".

MOD_SLOGIN_LINK

Princezničky na "hompálkach"

apr 25 2013
Čítať ďalej...

Slnečné počasie, ktoré v poslednom čase skrášľuje naše dni, prinútilo dievčenské stretko Princezničiek vyjsť zo strediska a vybrať sa niekam mimo Luníka IX. Cieľovou stanicou sa nám stali ,,hompálky” na sídlisku KVP, kam sme sa dostali “pešibusom”. Aj keď dievčatá po chvíli chôdze nevládali, predsa v nich zvíťazila túžba  vyjašiť sa.

Čítať ďalej...

Don Bosco na Luníku IX

apr 14 2013
Čítať ďalej...

Deti pobehovali pred bránou už od rána a nevedeli sa dočkať, kedy do kostola Zmŕtvychvstalého Krista v srdci Luníka IX zavíta don Bosco. Nekonečné čakanie, kým sa otvoria dvere dodávky, ktoré skrývali za sebou vzácny poklad, nahradilo dojatie, ktoré bolo možné odčítať z tvárí detí, keď sa pred kostolom spustila z auta urna s relikviami dona Bosca.

Čítať ďalej...

Veľkonočná pokladovka

apr 02 2013
Čítať ďalej...

Pôvodne sme chceli ísť von, ale v lese bolo príliš mokro, a tak sme poklad ukryli v stredisku. Aby to nebolo také jednoduché, zamknutý bol na tri zámky. Kto otvorí prvý zámok? Poradie určil kalčetový turnaj: víťazná skupina si mohla vyberať ako prvá. Vyhrali Brčkovci, druhí boli Kajovci a tretí boli Mišovci. Toto bol však iba koniec zábavy.

Čítať ďalej...