Prihlásiť Zaregistrovať

Prihlásiť

Pre pohodlné komentovanie článkov odporúčame prihlásenie sa:
- prostredníctvom svojho účtu na sociálnej sieti:

- prostredníctvom vytvoreného účtu:

Ak ešte nemáte vytvorený účet, môžete tak urobiť po kliknutí na "Zaregistrovať sa!".

MOD_SLOGIN_LINK

Adventné vence

nov 23 2016
Čítať ďalej...

Na Vianoce sa tešíme celý rok, ale takú intenzívnu prípravu zvykneme mať posledné 4 týždne pred sviatkom. Aby sme aj našim deťom pomohli vnímať, že čas Vianoc sa blíži, každoročne si s nimi vyrábame adventné vence.

Čítať ďalej...

Radostné stretnutie

nov 20 2016
Čítať ďalej...

Po 45 dňoch po odchode otca Petra Bešenyeioho z nášho Luníka IX, sme opäť mali možnosť sa s ním stretnúť a navštíviť ho na jeho novom pôsobisku v Humennom. Po duchovnej obnove na Borde, sme prenocovali ešte jednu noc na chate a v nedeľu ráno sa 13 členná skupina, vrátane malej Lilianky presunula do Humenného.

Čítať ďalej...

Duchovná obnova

nov 19 2016
Čítať ďalej...

V piatok sme sa s partiou mladých a starších zúčastnili duchovnej obnovy na Borde. Večer sme utužovali vzťahy zaujímavou hrou, pri ktorej sme sa o sebe navzájom všeličo dozvedeli. V sobotu sme od rána začali naplno obnovovať a zamýšľať sa nad používaním sv. písma v našom každodennom živote.

Čítať ďalej...

Hlavný predstavený SDB v Žiline

nov 05 2016
Čítať ďalej...

Niekoľko mesiacov sme sa pripravovali na príchod hlavného predstaveného Saleziánov. Túto príležitosť sme využili aj na výlet, odchádzali sme už večer predtým. Tým sa naša radosť vstupňovala. Prispeli sme do programu tanečným vystúpením s hudobným doprovodom.

Čítať ďalej...

Spojení so zosnulými

nov 03 2016
Čítať ďalej...

Počas uplynulých dní sme našim chlapcom a dievčatám na stretkách vysvetľovali, ako môžeme prežívať spoločenstvo so zomrelými a pomáhať im. V oktáve získavania odpustkov pre duše v očistci sme v rámci stretiek navštevovali cintorín v Myslave a modlili sa za zosnulých.

Čítať ďalej...